| allexx98 a întrebat:

Joaca cineva Market Glory imi da si mie cateva sfaturi cum sa fac bani repede?big grin

3 răspunsuri:
| KeanuReeves a răspuns:

O soluţie este să încerci să-ţi faci cât mai mulţi referali. Dacă aceştia sunt activi, tu vei câştiga o parte din încasările lor.Trebuie să te implici mult, luptând zi de zi, muncind zi de zi.La început salariile sunt mici(depind de energie şi de experienţă), dar dacă vei avea o strategie bună acestea vor creşte. Spor la treabă!

| Voncila_Gabi_1998 a răspuns (pentru KeanuReeves):

Cum pot sa fac referali?

| gabrielato a răspuns:

Pentru a face bani in Market Glory, trebuie sa investesti un minim 18 euro, pentru a te putea dezvolta mai usor, nu-ti recomand asa cum fac uni jucatori, conturi multiple (CLONE) pentru ca risti sa fii banat, unul dintre clonarii de pe Market Glory a avut bunavointa de a raspunde la intrebarea ta. BAFTA.