| MoMoScumpik a întrebat:

Cum se numeste jocul ala in care trebuie sa prepari un cocktail cum vrei tu, iar apoi sa il dai barmanului sa il deguste?

Răspuns Câştigător
| GEOgeorge456 a răspuns:

Vezi in y8 trebuie sa fie chiar pin primele pagini

3 răspunsuri:
| MadyHS18 a răspuns:

Daca e acel joc de care cred eu ca zici iti recomand sa pui asa : cam un sfert de pahar de lime juice apoi un sfert de votka apoi un sfert de lime juice si ce ramana, restul, pui votka si amesteci putin. cand am descoperit reteta asta am sarit in sus de pucurie, dar vezi ai grija, daca esti atenta iti iese. Succes

| MoMoScumpik explică (pentru MadyHS18):

Mersi

| MadyHS18 a răspuns (pentru MoMoScumpik):

Ti-a iesit cum trebuia?