| Begu_Gaby_1995 a întrebat:

Cum se numeste programul pentru schimbarea masinilor pe need for speed most wanted 2005?

3 răspunsuri:
| Georgescu_Mihaela_1977 a răspuns:

Intra pe nfscars.net downloadeaza masina dorita apoi copiajo in locul unei alte masini din folderul cu nfs.A trebuie sa stergi din acel folder masina cea veche pe care tocmai ai inlocuito

| aumih16 a răspuns:

Astea se numesc mod-uri! adica iti inlocuieste masina! nu ti-o schimba! nu e tot una!

| aumih16 a răspuns:

E un program modloader care se foloseste! pentru asa ceva! poti sa incerci! vezi iti schimbi masina! daca nu asta este! nu stiu e foarte intortocheat sa stii cum trebuie sa faci! incearca vezi pe Youtube cum a facut cineva! eu n-am incercat dar e greu! nu e ca si cum descarci masina si apoi intri in folderul cars! ca sa inlocuiesti masina! era bine daca era asa! da nu este! de aia iti trebuie modloader!