| Plecat_La_Mă-ta_Vivi_1988 a întrebat:

Un trainer pentru need for speed most wanted 2005? gasesc doar virusi...

6 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Pentru ca se scrie : Trailer NU trainer :D

Oricum iata un link, daca asta nu-ti place mai cauta ca sunt si mai multe dar scrie corect ce cauti altfel vei gasi tot felul de prostii numai ce cauti NU...
Link :
https://www.youtube.com/watch?v=RN9qKD1-0S8

| Plecat_La_Mă-ta_Vivi_1988 explică (pentru lpavel):

Am scris corect, caut trainer happy

| lpavel a răspuns (pentru Plecat_La_Mă-ta_Vivi_1988):

Ametit mai esti! laughing)) Uita-te la link-ul pus de mine sa vezi cum scrie acolo! Un prost care era pe jumatate surd a inventat : trainer ca el asa a auzit iar tu si cativa v-ati luat dupa el, bravo tine-o tot asa! laughing))

| Plecat_La_Mă-ta_Vivi_1988 explică (pentru lpavel):

Nu are rost sa te jignesc ca sunt sigur ca te confrunti cu asta zi de zi, dar hai totusi sa iti explic:trainer este un program pentru cheats, la trainer nfs ai de exemplu tasta F1 pentru bani, tasta F2 pentru nos, F3 pentru speed instantaneu etc.

| aumih16 a răspuns:

Exista asa ceva! poti baga bani cati vrei tu! iti cumperi masini! cresti nivelul la bounty! de asemenea sunt si coduri pentru deblocarea tuturor masinilor din joc! eventual ii invingi direct pe toti din blacklist! asta daca vrei si te intereseaza!

| aumih16 a răspuns:

Sunt bune si astea trainer la ceva!