| emyylia112 a întrebat:

Need for speed most wanted 2005 cum te lupti cu bosul?

2 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

Pai hai sa o luam asa! fiecare membru din blacklist! are la milestone! trade paint! bounty! cost to state challenge! infractions challenge! photo ticket! e jocul e destul de greu! sa zicem spunem ca reusesti sa faci trade paint! bounty! cost to state challenge! infractions challenge! dar photo ticket! e aici e mai greu la photo ticket! aici daca ai noroc sa faci acest photo ticket care e cea mai grea parte din joc! si il faci destul de rar! acest photo ticket! de exemplu la unii cum e ming izzy sonny poti sa faci photo ticket la ei! e dar cand ajungi la ala joe vega! e acolo sa vezi ce nervi iti faci! ca nu poti face photo ticket! stii cat trebuie sa te chinui vai de mine! iti vine sa injuri la greu! ii dai in judecata pe aia care au facut jocullaughing

| EvilMayDie64 a răspuns:

Simplu, castigi cate curse trebuie, faci taskurile cu politia si te lupti cu cate un Blacklist. Daca te referi la ala care ti-a luat BMW-ul, trebuie sa bati 14 insi ca sa te poti lupta cu el, si ai o gramada de curse de castigat si politie de batut, in afara de cursele cu toti bosii din Blacklist laughing