| Doarunaltutilizator a întrebat:

Salut.
Va fost greu sa terminati Need for Speed most wanted?(cel din 2005).
Eu l-am terminat.

Răspuns Câştigător
| Otto2014 a răspuns:

Eu n-am terminat niciodata un joc, nu-mi placea sa fac misiuni, si faceam ce-mi venea mie in cap, in vice city si san andreas.

| Doarunaltutilizator explică (pentru Otto2014):

Ti-am dat fundita pentru ca doar tu ai raspuns.

3 răspunsuri:
| aumih16 a răspuns:

E un joc dificil! dar frumos! in general asa sunt toate nfs-urile! care e partea cea mai grea din jocul asta! evident ca cea cu razor! daca cu izzy ming etc! te descurci cat de cat! e cu razor e putin mai complicat! da il bati si pe el!

| aumih16 a răspuns:

E greu jocul! da merita! are unele exagerari! care dupa parerea mea nu trebuiau sa existe! fiindca e un joc de curse si masini! dar asta este!