| Nemesis2012 a întrebat:

Cum se poate face un spawner la minecraft? Adica fara sa gasesc in pamant. Sau cum pot face mai repede lv daca stiti un hack de level cv orice ajutor bine venit! ( pentru enchanting )
Funoi+Vot

3 răspunsuri:
| SpufyLaur a răspuns:

Spawner in minecraft vannila nu poti face, nu are reteta....doar daca ai mod instalat...

| Gheorghe_Leonte_1994 a răspuns (pentru SpufyLaur):

Stiu ca era o comanda cu /give (numele tau) minecraft:mob_spawner (numarul spawnerelor care vrei sa ti-l dea in mana dar cum setezi ce spawner sa fie?