| ILkeCookies a întrebat:

Cum se poate face update la Hard Disk driver, sau cum pot repara erorile depe acesta?
Nu sunt specialist in chestia asta
FUUUNDA

4 răspunsuri:
| Trynda a răspuns:

Ce erori? Hard Diskurile nu au drivere. Au acelasi driver toate care vine cu windows.

| ILkeCookies explică (pentru Trynda):

Erorile CRC (fisierele inexistente sau corupte ) apar atunci cand instalez/dezarhivez ceva ( program, joc.muzica etc )

| Trynda a răspuns (pentru ILkeCookies):

Poate are bad-uri si trebuie inlocuit. Incearca alt hard disk sa vezi daca se comporta la fel. daca e la fel inseamna ca e ceva din software.

| ILkeCookies explică (pentru Trynda):

Am Schimbat Hard-ul cu unul mai performant, dar face la fel, am reinstalt win de 3 ori si la fel face. daca e de la software......nu stiu ce sa fac