| maradi3 a întrebat:

Cum se procedeaza sa raman permanent logat pe facebook, acu, de cateva zile de fiecare data cand vreau sa intru imi cere parola! E deranjant! Multumesc

Răspuns Câştigător
| iaialovely1700 a răspuns:

Aaaaaaaa

2 răspunsuri:
| iaialovely1700 a răspuns:

Dai pe keep me logged(bifezi) sau in romana pastreaza-ma autentificat

| maradi3 explică:

Da,pana acum cateva zile intram pe google, facebook, si imediat mi se permitea sa intru pe home sau in profile...acum insa, de fiecare data imi cere parola! Si de fiecare data trebuie sa cer alta parola prin mail!