| xxxxxxxxxxxxxx a întrebat:

Cum se pun bonusurile la Metin2 nu prea ma descurc.Deci ma joc pe nu server privat (empire metin2) si nu stiu cum sa-mi pun bonusurile am un sura de lvl 83(meh.nu-i prea mare dar n-am jucat mult) si ma bat si aia de lvl 70-65 sau chiar unu de 36 cu toate ca am iteme bune +9 otel battle poison... dar nu stiu sa-mi pun bonusurile. Ce rezistente trebuie sa pun pentru war shaman ninja.cum pot sa dau mai mult dmg unui war de exemplu si iteme mai bune pentru crescut.Cine imi raspunde bine primeste funda

1 răspuns:
| DragosMilion a răspuns:

Ma daca esti warr Pune str daca esti ninja dex daca esti samy sau sura int. pe armura pv si 20 20 20 Funda plz