| Boy_Skilled_1998 a întrebat:

Cum se pune un videoclip pe un caculator adica esti intr-un joc gen Gta si sunt unele caculatoare iar uni pun vidoclipuri pe monitorul lor cum fac asta
GEN:http://www.youtube.com/watch?v=brJzd0qocf8&feature=chann el&list=UL

1 răspuns:
| Magnifico a răspuns:

Cred ca pur si simplu editeaza videoclipul, ci nu jocul ceea ce ar fi extrem de greu de realizat.Nu cred ca poate nimeni face asta ci pur si simplu creeaza videoclipul astfel incat sa para ca au facut-o.
Sunt unele jocuri la care ai misiuni sau gasesti diverse aparate ce redau imagini (gen televizoare, calculatoare, laptop-uri, etc.) in joc dar cu siguranta asa au fost create.

Bafta!