| Şannel a întrebat:

Cum se șterg albumele de pe fb? laughing. adică mai merg șterse? big grin fundăăă.

Răspuns Câştigător
| AndreyChirita a răspuns:

E simplu:
1. In profilul tau selectezi rubrica Photos.
2. Apoi te duci la Albums.
3. Click pe albumul pe care vrei sa-l stergi
4. In dreapta sus dai click pe EDIT
5. Apoi tot in dreapta sus dai click pe "gosul de gunoi".
6. DELETE ALBUM si asta e tot.

| Şannel explică (pentru AndreyChirita):

Țin să te anunț că la mine nu mai e secțiunea de delete. de aceea întrebam. nu există niciunde delete albume

| AndreyChirita a răspuns (pentru Şannel):

Hmm...incearca sa stergi atunci toate pozele din albumul acela si apoi sa incerci ce am scris eu mai sus.

| Şannel explică (pentru AndreyChirita):

Tot nu-mi apare! nu știu ce se întâmplă

| AndreyChirita a răspuns (pentru Şannel):

Buna,
Am incercat sa sterg si eu acum albumul Mobile Photos, dar nu pot. Probabil poti sa stergi doar albume create de tine. Albumul Mobile Photos este creat automat de Facebook cand share-uiesti o poza din mobil si probabil din cauza asta nu pot sa-l sterg...

| Şannel explică (pentru AndreyChirita):

Asta incercam sie u sa sterg.stiu ca inainte mergea. straight face

6 răspunsuri:
| Alinutza200 a răspuns:

Da! dai pe edit album si acolo poti sa le steri pe delete ablum! big grin