| TheBlackEmpire a întrebat:

Cum se trimite SMS in dark orbit pentru uridium? Eu am trimis 1390 cu textul BIG 3052039 pentru a primi uridium gratis dar nu inteleg cum fac sa imi vina mie uridiumu nu la altul.

Răspuns Câştigător
Raul9004
| Raul9004 a răspuns:

Hmm. Nu am jucat niciodată, dar o iau logic. Dacă ţie ţi-a apărut acel cod undeva în cont al tine pentru a cumpăra uridium, înseamnă că acest cod e specific contului tău şi dacă îl scrii în SMS nu poate decât la tine să vină uridiumul.

3 răspunsuri:
| smecherul222 a răspuns:

Frate incearca sa trimiti cu BIG 6532408 la 7465 de 2-3 ori si primesti 1.000.000 uridium mi-a zis asta un amic si am facut-o si eu mergewinking.Dar nu uita sa fii pe cont in timp ce faci asta!

| stefan23_8544 a răspuns:

Asa am patit si eu frate nu puteam si am stricat culti bani pe conturile altora.dar e un cood care daca trmiti acolo gaseste el automat pers la care vrei sa trimiti e special pentru cei care nu stiu chestia asta pentru mai multe informati:roko_stef97@yahoo.com sau :rosu. sergiu91@yahoo.com

| florin_6630 a răspuns:

Si merge de mai multe ori smecherul222