| AtateaConditii a întrebat:

Cum sterg pozele mele de pe facebook?

Răspuns Câştigător
| florentina2002 a răspuns:

1)te duci in album
2)dai pe fotografia care vrei sa o stergi
3)undeva jos scrie optiuni si dai clik
4)si dupa ce ai datla optiuni apare tot jos sterge aceasta fotografie si dai acolo
Sper ca te-am ajutat Funda?

3 răspunsuri:
| RubikSD a răspuns:

1. Intri in albumul din care vrei sa stergi pozele.

2. a) Dai click pe fotografie si undeva jos scrie (Eticheteaza, Distribuie, Optiuni, etc). Tu selectezi "optiuni" si acolo scrie stergere.

b) Undeva deasupra pozelor din album scrie "editeaza albumul" (tu intri acolo, iar dupa, in coltul dreapta-sus fiecarei poze arata o sageata micuta pe care daca dai click apare butonul "stergere"!

| AtateaConditii explică (pentru RubikSD):

Am dat la optiuni si nu apare stergere, doar eticheteaza, raporteaza, distribuie.

| florentina2002 a răspuns:

1)intri in albun
2)dai pe fotografia care vrei sa o stergi
3)undeva jos la fotografie scrie optiuni
4)dai clik pe optiuni
5)scrie undeva sterge aceasta fotografie si dai clik
sper ca te-am ajutat