| alexandra2222 a întrebat:

Cum trec nivelele mai repede la jocul Totally Spies? ca am avut un prieten si de la 16 a trecut la 32 intr-o zii

Răspuns Câştigător
| B3happy a răspuns:

Buna! Este vorba de jocul Totally Spies Fashion Agents de pe facebook? daca despre el este vorba, pai nu prea cred ca este posibil sa treci intr-o singura zi 16 levele. Trebuie sa faci misiuni cat mai multe, sa indeplinesti obiectivele care ti se dau, ai vazut ca a bagat acum si niste obiective de primavara... completeaza-lebig grin
Pa, pa!