| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

Cum vad in poze daca un xbox 360 la mana a doua este ok? Adica cum imi dau seama daca merita?

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Cel mai ok ar fi un video unde sa ii dea drumul. Ideal ar fi sa mergi sa ii faci proba.

| aXy99 a răspuns:

Trebuie sa il testezi, desi nu merita. Mai bine pui bani si iti iei un xbox one, la reducere e cam 800-900 RON.
Sau si mai bine, un PS4.

| PainTech a răspuns:

Inafara de uzura fizica pe care dispozitivul o poate ( sau nu ) avea, nu ai cum sa iti dai seama seama din poze.