| Gabriel_Ianis_2000 a întrebat:

E diferenta mare daca imi iau un xbox one la mana a doua si un xbox 360 nou?

Răspuns Câştigător
| TrustMeIKnow a răspuns:

Boi, pentru xbox 360 exista emulator si te poti juca ce jocuri vrei.
Xbox One second nu prea are ce sa fie, doar daca s-a jucat 24/24 timp de cateva luni la rand...cam imposibil dupa mine, poti sa iei dar sa te gandesti cat de intens a fost folosit, dar nu prea ar avea...tu nu esti ala care tot pune intrebari cu laptop/xbox/ps doar asta apare cand deschid pagina

1 răspuns: