| Styles_Bogdan_1994 a întrebat:

Cum vi se pare versiunea 1.4.2 in minecraft?
Astept pareri happy

9 răspunsuri:
| TheDarkStar a răspuns:

E frumos ca acum poti sa pui nume la arme, unelte cu nicovala, ghiveciuri de flori, sunete noi, lilieci (cei mai enerventi) si altele...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mi se pare nimic nou, aceeasi grafica de...

| Xulescuu a răspuns (pentru anonim_4396):

Really? cat va exista minecraft nu se va schimba grafica si asta o spun sigur. Update-urile versiunilor se fac prin imbunatatirea si adaugarea lucrurilor noi. Iteme, animale si toate astea...

| anonim_4396 a răspuns (pentru Xulescuu):

Da grafica tot de rahat ramane.

| Styles_Bogdan_1994 explică (pentru Xulescuu):

Da,dar ai vayut versiunea 1.8.1 beta? se vede grafica mult mai reala decat cea actuală.

| zorgaila a răspuns:

E destul de tare sunete noi chesti noii potinu noi cel mai mult urasc LILIECI

| Styles_Bogdan_1994 explică:

Pe serverul din comunitatea noastra AlienCore.Ro respectiv serverul Mc. AlienCore.Ro nicovala se cumpara de la shop.

| dani_2434 a răspuns:

Frate cum se face o nicovalaaaa?

| Paun_Narcis_1994 a răspuns:

Cum se face o nicovala nume de yahoo
flory_narcis120@yahoo.com si e foarte misto noua versiune.