| PisicaNirvanista a întrebat:

As vrea sa-mi instalez pe Minecraft aether mode,dar nu stiu daca mi se va strica iarasi(am mai avut probleme cu un pachet si am pierdut salavarile...). Minecraftu meu nu e cumparat, e luat de pe internet.Am o versiune de 1.4.2.Astept pareri.

3 răspunsuri:
| OctaLoL a răspuns:

Prima data salveaza salvarile undeva pe PC. Dupa aceea instaleaza Atether Mod(daca nu te pricepi spune-mi).

| PisicaNirvanista explică (pentru OctaLoL):

Dar stii cumva daca pe aether mod mai pot face portal si spre nether?

| OctaLoL a răspuns (pentru PisicaNirvanista):

Da,desigur!