| salmankhan a întrebat:

Cum vine asta? eu am vazut ca la jocul gun metal iti trebuie 32 de mb rami si placa video de 64 de mb iar eu am 504 mb rami si 96 de mb placa video atunci cum de nu imi mere? cand deschid jocul imi scrie supported graphics cards

2 răspunsuri:
| MihaiGe a răspuns:

Ai foarte mica placa video.
Baftă!

| MihaiGe a răspuns:

Memoria ta ram este plina si atunci jocul numai raspunde la cerintele tale.
In schimb placa video este prea mica chiar daca jocul are 64 mb tie nu iti merge deoarece pe langa joc mai consuma si fundalul.
Baftă!