| DeagleOnly a întrebat:

Cumpar cont premium minecraft va rog. funda+vot + bani laughing

8 răspunsuri:
| S8N a răspuns:

Pentru ce iti trebuie cont? Cauta pe Google:Minecraft TeamXtreme Launcher.De acolo poti sa te joci jocul FULL gratis.

| MariusZap a răspuns:

Sa inteleg ca tu vrei sa il cumperi de la cineva ca sa il iei mai ieftin nu?
nu cred ca exista cineva care sa isi vanda contul de minecraft tinand cont ca este un joc de care nu te plictisesti.
Sfatul meu este sa iti strangi bani si sa il cumperi tu de pe siteul oficial sau sa iti rogi parintii sa ti-l cumpere stiu si eu cadou de ziua ta.

| DeagleOnly explică:

Ma,. voi nu intelegeti ca e Surivey? faci punctele si dupaceea iti cere bani de pe telefon sa continui. am incercat.

| DeagleOnly explică (pentru URSS):

Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey

| Marius_Foaie_1996 a răspuns:

Nu stiu dc va chinuiti incercati cum face baiatul asta http://adf.ly/GlT3S

| DeagleOnly explică (pentru Marius_Foaie_1996):

Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey Surivey

| Alexik_Alex_1999 a răspuns:

Intri aici dai referal link la alti prieteni si daca intra ei iti da un pct la 10 iti faci cont gratis intrati si aici plsss https://epicfreeprizes.com/? ref=3037209