| bibanupestele a întrebat:

Cumpar cont SA-MP Bugged Blue!

12 răspunsuri:
| reptila_8205 a răspuns:

Am si eu un cont vrei detalii sa imi zici

| Darius212 a răspuns (pentru reptila_8205):

Zi-mi mie detaili aicea cal cumpar eu daca este ceva bun pe contul tau

| spirake25 a răspuns:

Am eu cont pe blue, Faction
Civilian
Level
Playing Hours
Phone
Joined
Last Online
Warnings
1/3
Faction Warns
0/3
Faction Punish
0/40

| spirake25 a răspuns:

Cauta-ma pe id de skype spirache7

| Ichigo23 a răspuns:

Am eu cont pe blue bugged level 23 2/3 vehicle bullet si maverick 2xhidd 50kk banca
FHtonguearamedic LV rank 5 101days si acuma School Instructors rank 2.

| Denis_Denys_1985 a răspuns (pentru Ichigo23):

Salut ce nume ai la cont?

| GriGoRas22 a răspuns:

Deci, am level 27 sansa de leader la 2 factiuni, astept oferte, accept paysafeacard, iteme pe red. skype = alextzunamy111

| GriGoRas22 a răspuns:

Am eu de level 27, dau pe paysafe / iteme pe red/ bani pe red. daca cumperi adauga papigep la yahoo. Sau skype alextzunamy111

| Cosmin_Cosmin_1916 a răspuns:

Pe red. nu vrei?

| IchimSebi007 a răspuns:

Uite, iti ofer acest cont http://www.tpu.ro/......-132kk-am/

| Curca_Stefan_1990 a răspuns:

Am eu unul de level 16 daca vrei ma gaseati pe skipe flatron-x1