| Tinel_4108 a întrebat:

Cunm distrug bosul nr. 6 din Capitan Claw?

3 răspunsuri:
| xForSpeedx a răspuns:

In Acest videoclip eu joc, ajungand la capitan te apropi de el ii dai o sabie te lasi in jos da el un oumn in gol apoi te ridici dai o sabie, treaba e sa nu te grabesti deoarece cand capitanul a prins momentul iti va da MAgic Floruri si te va omora,

| Fakiru70 a răspuns:

Usoooor! Am terminat jocul.
il iei pe sus (pe tasta z) sil arunci in coltul arenei. Apesi ctrl (si te tii jos continuu) si dai cu sabia pana moare. ( ai grija sa dai repede ca altfel apuca sa dea si el in tine)