| ManInRed a întrebat:

Dati-mi si mie un metin foarte tare toate ratele sa fie 1000%,neaparat otel si battle in shop,sa fie pvp-pvm, lvl max 250, mounturi noi,evoluari noi si usoare, inel de experienta, etc.
dar nu steel hammer hotstyle vipstyle osiris united explosion hc arena de ci in concluzie sa fie un metin2 tare! Funda + Vot POZITIV! Va rog cat mai repede!

4 răspunsuri:
| νισяєℓ a răspuns:

Metin2 Shadow, Revomondial.

| Prose15 a răspuns:

Metin Fun eu ma joc si imi place

| TheClauu1996 a răspuns:

Cauți un server PVM-PVP lvl max 250, cu iteme/mape noi (originale, nu toate prostiile de sunt pe toate serverele)?

Sa te chinui sa faci lvl și sa Îți bonusezi itemele? (Să îți faci seturi)

Să te duci la Farmat pentru itemele de upgrade?

Atunci SonyMt2 este exact ce cauți, cu o vechime de peste 3 ani ONLINE!

http://sonymt2.ro/sv