| JustiNkov a întrebat:

Sanatate, am cumparat Grand Theft Auto San Andreas de pe steam, si joc mult multiplayer, vreau sa stiu si eu, cum pot descarca sa pot sa ma joc multiplayer

3 răspunsuri:
| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Pentru a te juca Gta San Andreas multiplayer mai exact SA:MP urmeaza acesti pasi simpli:1.Intri pe google si scrii samp 2. Dai pe prima chestie de aia care iti apare3.Iti apare la stanga ceva care scrie Downloads si dai pe el 4.Descarci SAM:MP 0.3.7 client, eu zic ca al doilea trebuie sa il descarci 5. Urmezi pasi de acolo sper ca te descurci.e simplu.

| JustiNkov explică (pentru AnoNymOuSS11):

Am incercat, si imi apare ca nu pot.

| CataSimaSima a răspuns:

Add me, s ar putea sa pot sa te ajut
skype : c4tasim4