| bestseller a întrebat:

Daca am keylogger in pc si schimb parola de la depozit de la metin, imi poate afla parola?

4 răspunsuri:
| Nemesis2012 a răspuns:

Reinstaleaza windowsul, nu e greu puneti pe un stick ce vrei sa pastrezi, daca ai nevoie de ajutor cu reinstalarea add adrian.379 skype! ( Cost : Funda )

| bestseller explică (pentru Nemesis2012):

Id de mess nu ai?

| bestseller explică (pentru Nemesis2012):

Id de mess nu ai? am bifat remember id and password

| Măcină_Emanuel_Elisei_1997 a răspuns:

Key logger iti afla toate tastele apasate, si nu inclusiv, ci mai ales parolele! ...asa ca daca ti l-a instalat cineva, cred ca au un scop anume...si cred ca ael "cineva" e unul din parinti..asa ca stai cuminte si nu reinstala windows-ul, ca sa nu ai probleme cu ei!winking