| vlad5214 a întrebat:

Daca am luat ban pe SAMP, pe serverul blue. bugged, acum cateva zile, cand o sa aplic intr-o factiune liderul factiunii o sa poata vedea ca am fost banat?

1 răspuns:
| Anonim9114562123 a răspuns:

Da, liderul are funcția unui admin atunci când se uita peste aplicații. Poate sa vadă și ban-urile, și FH-ul deja șters. Dar nu Îți face griji, dacă nu este pentru limbaj vulgar la adresa adminlor sau ceva, nu îi deranjează chestia asta. Singurul motiv pentru care nu te-ar mai accepta ar fi pentru ca ban-ul Da dovada de neseriozitate, ceea ce niciun lider nu tolerează. Eu cu ban pentru autoclicker am reusit sa imi fac FH de 150 de zile in taxi (câteva in fiecare dintre ele). Seara faina!