| ionutz9912 a întrebat:

Joc pe un server de SA:MP Blue BuGGed, serverul este foarte frumos, dar e următoarea problema: am aplicat acum câteva zile ca sa intru in San Fierro Paramedic Departament, am făcut o aplicație cat mai lunga si complexa si am scris si corect gramatical fiindca stiu si am înțeles ca după asta se ia liderul, si ce credeti? Liderul m-a respins straight face m-am uitat peste celelalte aplicații acceptate si erau mult mai scurte si mai simple decât a mea, in concluzie: cum naiba fac sa intru si eu dintr-o facțiune? După ce se ia liderul? Ăștia-s tampiti? Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| userul7200 a răspuns:

Si eu am aplicat odata si m-a respins..de asta urasc rpg-urile astea complicate cu aplicatii si tot felul de prostii. Poate ai nivel prea mic sau ceva.pur si simplu n-ai avut noroc

| ionutz9912 explică (pentru userul7200):

Am level 11, pentru Paramedic e mai mult decat de ajuns, nu stiu ce sa zic dar am impresia ca pe BuGGed se intra in factiune pe pile mai mult. sad mai bine stau pe ETrion

| donird233 a răspuns:

Hei hei, aceste lucruri se numesc pile. Paramedicii sunt cei mai pretentiosi si vor doar nivele mari cu multe ore si nu conteaza prea mult aplicatia. De asemenea playerii cu nivel mai mic si mai putine ore jucate ca tine au intrat pe asa zisele "pile". Posibil ca liderul sa fie prieten cu anumiti jucatori de nivel slab. Nu iti recomand factiunea Paramedics, joaca in taxi, police departament sau o mafie.