| anonim_4396 a întrebat:

Salut, pe samp, pe serverul Blue Bugged cu cat as putea da 1.000.000 mats in prezent?

Răspuns Câştigător
| ZyRRe a răspuns:

Atunci fa-ti propriul pret. Vezi cam cate materiale faci intr-o ora, cat cheltui pe ele + adaugi ceva sa iti iasa tie profit. Daca nu le convine celor care cumpara o sa iti faca ei un pret si vezi daca iti convine.
Sau mai poti trimite mesaje celor care dau anunt ca vand materiale si ii intrebi cate materiale si cu ce pret, apoi imparti sa vezi.
Sper ca te-am ajutat.

2 răspunsuri:
| ZyRRe a răspuns:

Ba nu stiu daca o sa primesti un raspuns aici laughing
Intreaba si tu piata, afaceristii de pe server.

| anonim_4396 explică (pentru ZyRRe):

Nu raspunde nimeni in hrostoul lor

| ZyRRe a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci fa-ti propriul pret. Vezi cam cate materiale faci intr-o ora, cat cheltui pe ele + adaugi ceva sa iti iasa tie profit. Daca nu le convine celor care cumpara o sa iti faca ei un pret si vezi daca iti convine.
Sau mai poti trimite mesaje celor care dau anunt ca vand materiale si ii intrebi cate materiale si cu ce pret, apoi imparti sa vezi.
Sper ca te-am ajutat.