| YusukeUrameshi a întrebat:

Daca am placa video de 128mb 2gb RAM si procesor de 3.0 ghz imi merg aceste jocuri:Fifa 11 sau 12, Assasins Creed, Call of Duty modern black ops si nfs hot pursuit.Va rog sa imi ziceti care imi merg funda:X

5 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Iar fifa 11, 12 o sa-ti mearga intepat din cauza la procesor.

| Ambrus a răspuns:

Placa video e mult prea mica. Cu o placa in jur de 150 Ron (recomandat 300) ti-ar merge lejer aceste jocuri, care sunt superbe.

| Stralis a răspuns:

Daca ai Windows XP da dar daca ai Windows 7 nu! Funda?

| Socaciu_Mihai_1996 a răspuns:

Si eu am la fel ca si tine, cu o exceptie, eu am 3 gb ram.Assasin Creed nu iti merge(placa video slaba), Call of Duty nu iti merge(placa video slaba)si de fifa nu stiu, dar s-ar putea sa nu iti mearga

| Peloiu_Andrey_1996 a răspuns:

Imi pare rau dar nu are cum sa mearga pentru ca ai placa video mica daca ai aveaua mai mare cam de 512 mb poate tiar merge call of duty nfs hot pursuit fifa 11.Ar trebui sa iti ei una mai mare ca tu ai calculatorul foarte bun dar placa video strica! Iti sugerez sa o schimbi! funda te rog!