| TeamLana a întrebat:

Daca am un card, si vreau sa platesc un joc online, de ex. sa imi cumpar AP ( in cazul meu ). Risc sa mi se goleasca cardul?
Jocul spune ca are " Security Lock ". Deci, risc sa mi se goleasca cardul de tot?

Răspuns Câştigător
| AdryanZ a răspuns:

Nup! l-am cumparat si eu! xd! nu risti!

5 răspunsuri:
| AdryanZ a răspuns:

Nu, deoarece 'Security Lock' inseamna Securitate blocata!
Dar ai grija de pe ce site-l cumperi! ti-as sugera sa cumperi jocuri de pe site-ul lor ORIGINAL

| TeamLana explică (pentru AdryanZ):

Mersi mult! Scuze dar era " Secure Payment ". Da, de pe site-ul lor original cumpar happy. Deci tot risc? thinking

| AdryanZ a răspuns:

Spune-mi despre ce joc este vorba...
si oricum nu risti big grin

| TeamLana explică (pentru AdryanZ):

Este Audition de pe en.alaplaya.net happy
Sigur? Nu risc? laughing