| Klaudiu214 a întrebat:

Daca am un cont de gta 5 online pe ps4 il pot transfera pe pc? si daca da cum

3 răspunsuri:
| alexandrualind a răspuns:

Da.

| Danielul123 a răspuns:

Da, poti! Trebuie doar sa iti stii datele de login si apoi pur si simplu te loghezi cu ele pe PC.
Sper ca te-am ajutat big grin

| Klaudiu214 explică (pentru Danielul123):

Pai si cum as putea vedea cati bani am pe social club adica inca nu am gta 5 pe pc iar eu cand am dat consola am schimbat parola de la gta 5 iar acuma vreau sa vad pe social club daca imi pot vedea bani sau cel putin caracteru de pe gta 5 sa vad ranku sa vad daca mi-au mai ramas bani ranku etc cum pot vedea