| Verdant a întrebat:

Daca am versiunea metin2 hammer 2013 mai pot sa il instalez pe 2012? astept raspunsuri. daca se mai poate lua... funda

7 răspunsuri:
| geison99 a răspuns:

NU poti instala si 2012

| Verdant explică (pentru geison99):

Ma refeream ca daca dau jos 2013 si iau 2012

| geison99 a răspuns (pentru Verdant):

Nu poti daca a aparut hammer 13 nu mai poti lua 12winking fundita?

| Verdant explică (pentru geison99):

Frate. ma gandeam ca zici si tu ca pot sa iau de la cineva care are versiunea 2012. nu primesti funda boule.

| geison99 a răspuns (pentru Verdant):

Bou e tactu si mata e curvawinking pisamas pa neamu matii

| Verdant explică (pentru geison99):

Opa, imi pare rau de contul tau. Sper ca nu ai luat prea multe funde. Ca e pacat sa le pierzi. 'Pare rau, da' prostu' tot prost ramane.

| geison99 a răspuns (pentru Verdant):

Si tu mai facut bouwinking asa ca shhhit