| Beke123 a întrebat:

Sall! Of... Ma-m plictisit cu crescutu asta si vreau un sv de metin2 pvp cu lvl 250 nu veau sa cresc itm 2013-2012 npc lvl max din prima daca se poate fara modate bns pana in 100

Dau funda la un raspuns bun daca (Vreau ca sv sa fie on nu vea dela care e on o data pe luna)

Funda este garantata!]

si inca ceva fara (Hammer mt2)

daca se poate sa aiba prezentare ar fi cel mai bine astept raspunsuri

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut! Energy Metin 2, deși este PVP-PVM, faci 100 în 15 minute maxim, întri într-o mapa de lv 100 și de acolo în 10 minute ești 200, poate chiar mai mult.

| Beke123 explică (pentru anonim_4396):

Itm le evoluezi sau le iai din shop?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Beke123):

Itemele se evoluează, costă 30kk acel obiect cu care le evoluezi, dar pana la lv 90 cred că faci mai bine de 500 KK, cu siguranță. Dar găsești și la magazine multe iteme.

| Beke123 explică (pentru anonim_4396):

Ok eu incerc daca imi place ai funda
imi dai un site?

| anonim_4396 a răspuns (pentru Beke123):

Aici : http://energymetin2.com/