| anonim_4396 a întrebat:

Daca ar fi sa schimb ceva la PC ce ar fi?
PROCESOR:INTEL PENTIUM DUAL CORE G2030 3.0GHZ
PLACA VIDEO:SAPPHIRE AMD RADEON HD 6570 2GB DDR3
6GB RAM
Va rog mult

2 răspunsuri:
| FlorinSalamNr1 a răspuns:

Hmm....ai putea incerca sa iti bagi un procesor i5 (cu 4 nuclee) 2Ghz+ sau un i7 extreme daca iti permite bugetul si cum a spus si xPraFF ai putea sa iti schimbi si placa video

| XPraFF a răspuns:

Ce buget ai? Nu ai aratat placa de baza? Carcasa...Placa de sunet, etc! Sa stiu! Din cate am vazut ar trebui schimbata placa video, vreau sa vad placa de baza sa vad daca se potriveste cu placa video care m-a gandesc, si vorbim aici si de buget! revin-o cu detaliile de mai sus sa te pot ajuta