| Tirexator a întrebat:

Daca cineva ar vrea sa imi trimita un joc pe steam si eu nu am nici un joc cumparat pe steam poate sa imi dea jocul?

2 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

In steam intra la store si alege categoria free to play si ai acolo niste jocuri care nu trebuie sa le cumperi, cel mai popular de acolo e team fortress 2.

| Avadanei_Denis_1997 a răspuns:

Iti pot da Steam eu cu 8 euro. Am pe el 4 jocuri : Cs 1.6, Cs GO, CZ, half life. Acum depinde de tine ce jocuri "vrei" sa joci.
Daca esti interesat imi dai un Mesaj aici pe TPU.
Primesti : Contul, un config foarte bun original [markeloff ] ( nu cu aim si altele ) + Cont de playzeek de 2 verzihappy