| saiyanul a întrebat:

Daca cumpar diablo 3 merge sa-l instalez pe mai multe pcuri?

Răspuns Câştigător
| LeMet1ng a răspuns:

Da,desigur! daca il iei pe CD il poti instala oriunde la steam la fel doar ca trebuie sa il iei doar pe contul pe alte conturi trebuie sa primesti acces si chestii! Sper ca te-am ajutat happy funda?

2 răspunsuri:
| saiyanul explică:

Mi-am comandat diablo 3+ros.dar eu ma jucam inaine d3 starter edition pe battle net.trebuie sa dezinstalez starter edition prima data?

| Neamtiu_George_1978 a răspuns:

Da merge sa il instalezi pe mai multe pc-uri deoarece te loghezi cu contul de battle.net