| ClaudiaGlembi a întrebat:

Daca cumpar Minecraft de pe Magazin play cu 30 lei, aveti idee este o plata lunara?

4 răspunsuri:
| Xenow a răspuns:

Mai Bine il Descarci de pe Aptoide e gratis https://minecraft-apk-mcpe-download.ru.aptoide.com/

| ClaudiaGlembi explică (pentru Xenow):

Am incercat sa-l descarc de pe Aptoide, dar doar versiuni mai vechi dar si acelea imi apare ca nu am nu stiu ce licenta...incerc pentru copilul meu, care l-a avut instalat pe telefonul meu, era descarcat pe card SD, si l-am dezinstalat din greseala, mutand cardul pentru al goli de poze...iar acum vreau sa-mi repar greseala fata de el. Multumesc!

| BogdanBm07 a răspuns:

Nu, o sa il ai mereu doar pe contul ala