| AsaMaCheama a întrebat:

Dacă cumpăr World Of Warcraft, e abonament că am observat că se ia pe zile și dacă iau jocul și apare un nou expansion trebuie sa îl cumpăr obligat că sa pot sa joc?

Răspuns Câştigător
| ElSueno a răspuns:

Da, va trebui să cumperi expansion-ul și de asemenea va trebui să cumperi abonament lunar pentru a te putea juca.

| AsaMaCheama explică (pentru ElSueno):

Deci cumpăr.jocu, cumpăr și abonament?

| ElSueno a răspuns (pentru AsaMaCheama):

Cam asa ceva, iti faci cont pe WoW si te vei putea juca pana la level 10 fara sa platesti, dupa care va trebui sa introduci codul de la abonament.

| AsaMaCheama explică (pentru ElSueno):

Am citit că sa pot sa iau legion trebuie sa am restul expansiunilor..plătești o avere pentru un joc destul de vechi

4 răspunsuri:
| RainbowD a răspuns:

Da. Apare expansion nou, il cumperi si platesti iar abonament. Alta solutie nu ai.