| Claudiu2011 a întrebat:

am si eu o intrebare pentru cunoscatori.ce diferenta este intre un joc cumparat de pe steam sau cumparat din magazin(in afara banilor). am vreun beneficiu daca il cumpar de pe steam sau din magazin? in speta fiind FIFA 15 ca vreau sa il joc cu Origin online adica...

3 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

Pretul. Poti sa il cumperi in magazin si sa folosesti DVD-ul doar ca sa iei serialul de pe el ca sa il activezi pe Steam... sau Origin, in functie de caz.

| alii98 a răspuns:

Hai sa iti dau un exemplu
la altex darksiders 2 este 20 de lei si pe steam este 30 de euro adica un milion si ceva

| Cobra56289 a răspuns:

Pai diferenta ar fi ca nu poti juca online daca jocul e luat de pe net