| Cristi_Cryss_1997 a întrebat:

Daca dau amx_ss si numele jucatorului unde ii apar pozele care le.am facut?

Răspuns Câştigător
| Shac0 a răspuns:

Depinde, daca esti admin si faci poze unui alt jucator trebuie sa le ceri, pentru ca pozele sunt la acel jucator in pc big grin sper ca te-am ajutat, Funda? big grin

2 răspunsuri:
| zKw a răspuns:

In folderul unde are Cs-ul "cstrike"

| BogdanGamesHD a răspuns:

Pozele le gasesti unde este instalat CS-ul si in folderul "cstrike" gasesti numele mape care a fost facute pozele.

Exemplu daca era fy_snow vei gasi pozele cu denumirea fy_snow00001, fy_snow00002, fy_snow00003 depinde cate poze ti-a facut.