| CARTEDEBUCATE a întrebat:

Daca dau graficile din Gta 5 pe medium, doua pe high si screen resolutionul pe 1920/1080 imi va merge in 30-40 FPS?

Răspuns Câştigător
| Alexuţ02 a răspuns:

Iti merge pe Medium in 60 FPS fara probleme

6 răspunsuri:
| Alexuţ02 a răspuns:

Da, îţi va merge 100 % dar depinde ce Calculator, Laptopt ai, dacă ai unul bun, i5 frecvenţă 2.5-3, 6GB RAM, placa video de 2GB, o să meargă pe Medium aşa, acum depinde. dacă e laptop şi e forjat rău o să-ţi scadă din performanţă.

| CARTEDEBUCATE explică (pentru Alexuţ02):

Am i5 3470 nVIDIA gt710 8gb ram 1Tb.

| Alexuţ02 a răspuns (pentru CARTEDEBUCATE):

Iti merge pe Medium in 60 FPS fara probleme

| Alexuţ02 a răspuns:

Mersi de fundă.

| Crsiti92134 a răspuns:

Depinde ce componente ai.

| MaziluHDGAMMING2009 a răspuns:

Depinde de specificatiile pc-ului si de cate fps-uri ai in momentul actual

| CARTEDEBUCATE explică (pentru MaziluHDGAMMING2009):

Nu il am dat vreau sa mi-l iau pe un i5 3470 710gt 8Gb ram DDR3 1TB