| JohnnYTest a întrebat:

Daca fac M(master) la 17 la aura sabiei de exemplu,
celelalte puteri tot la 17 se vor face M? ca dupa aia nu mai pot sa dau la batrana ca am peste lvl 30 si nu bag bani in metin...

Răspuns Câştigător
| CristiCryss3 a răspuns:

Calmeaza-te...nu se vor face toate la 17 decat daca ai noroc... Exista anumite banderole ale uitarii(exemplu:Banderola uitarii vartejul sabiei)care scade un punct de pe magie si punandu-l la loc poate reusesti sa faci M. ATENTIE!:NU REUSESTE DIN PRIMA BANDEROLA DECAT DACA AI NOROC.

Si crede-ma ca daca vrei sa faci lvl 75 tot va trebui sa bagi bani!