| ki4re a întrebat:

Daca fac schimb de conturi ( steam ) exista vreun pericol ca repectiva persoana sa-si poata recupera contul dupa ce mi l-a dat mie? Vreau un raspuns foarte detaliat si complet despre ce poate sa mai faca respectiva persoana dupa ce eu am contul cu tot cu e-mail schimbat. Dau FUNDA! Promit

Răspuns Câştigător
| NesSquick a răspuns:

Da, îşi poate recupera steam-ul doar dacă a băgat bani în el şi dacă mai are mailurile de la steam pe adresa lui. în cazul ăsta, poate face ticket şi îşi poate recupera steam-ul

3 răspunsuri:
| alessyo21 a răspuns:

Daca schimbi si email-ul stai chill nu mai ai treaba

| ki4re explică (pentru alessyo21):

Am citit undeva ca daca individul a bagat bani in steam poate sa faca ticket la steam sa-si recupereze contul cu dovezi, este adevarat?

| alessyo21 a răspuns (pentru ki4re):

Daca a bagat bani in contul de steam si-l poate recupera