| TestPetrut a întrebat:

Daca gta 4 imi merge greu pe pc meu si imi merge gta vice city. Vreau sa-mi iau gta vice city rage care presupune ca trebuie sa imi descrc si gta 4 asa ca gta vc rage o sa-mi mearga greu pe pc meu? Sustin ca am 1.8 ghz amd sempron si 1 gb ram deci gta vice city merge struna si daca iau gta 4 si pun modu gta vice city rage o sa-mi mearga bine?happy Funda asigurata + vot

3 răspunsuri:
| HεεЌεЯε a răspuns:

O sa-ti mearga,dar se blocheaza undeori,deci iti merge,dar nu la perfect,vezi aici daca iti merge gta IV pana la a doua linie, adica pass, daca nu trece, nu iti recomand sa til iei, daca nu vrei sa te trezesti cu calculatorul facut pff..sau in fum... uite aici vezi:http://www.systemrequirementslab.com/cyri

| 4Tuning a răspuns:

Da o a iti meargă greu dar daca tii neaparat sa joci încearcă si cu GameBooster (un program care te ajuta sa numai ai lagg la jocuri

| TestPetrut explică (pentru 4Tuning):

Si asa o sa marga macar la low?happy