| Begnun7459 a întrebat:

Daca imi cumpar jocul Batman Arkham City gasesc in el si product key-ul?

4 răspunsuri:
| StaRPoP a răspuns:

Da e un joc ff bun dar la instalarea aia nici nu cred ca iri cere key-ul deci iti recomand sigur nu-ti cere sa ii are chiar acolo dar cel mai sigur nu til cere ca e CD original

| radusti333 a răspuns:

Normal asa ar trebui, daca nu til iei de pe net

| MaxINFINlTE a răspuns:

Daca il iei de aici primesti direct key-ul de activare + ca e mai ieftin:
https://www.g2a.com/r/batman-arkham-knight-steamkey

| Begnun7459 explică:

Cand pornesti jocul iti cere contul de 'games of Microsoft' iar dupa aia iti cere product key care nu il gasesc nicaieri.