| Awr_Alex_1991 a întrebat:

Daca imi cumpar un joc din magazin cu fac sa il am si pe steam?

6 răspunsuri:
| PrecizeEveR a răspuns:

Daca jocul respectiv nu exista pe steam, nu poti big grin

| BobiTheBoi a răspuns:

Depinde, daca scrie pe carcasa ceva de steam. Cauti un key niste litere puse cu liniuta intre ele 4 grupuri de 4 si intri in steam si adaugi. Dar daca nu spune nimic de steam nu o sa mearga.

| anonim_4396 a răspuns (pentru BobiTheBoi):

Nu trebuie sa fie neaparat 4 grupuri de 4...

| BobiTheBoi a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai nu mai stiu exact cum era dar de obicei asa era.

| Awr_Alex_1991 explică:

Pai eu vreau Farming Simulator 15

| BobiTheBoi a răspuns (pentru Awr_Alex_1991):

Asta depinde doar de unde il iei ca poate sa aiba si key pentru steam sau poate sa nu aiba, cauti unul care sa aiba, dar s-ar putea sa nu fie deloc. abia gasesti cs:go.