| DanyXx200 a întrebat:

Daca imi pun enb-ul lui robert's overhaule finale pe samp pe acest pc-ul acesta o sa am lag? Processor : Inter(R) Core(TM)2 Duo CPU T6400 2.00Ghz 2.00 GHz Model: VAIO COMPUTER, Installed memory ram : 4.00 GB (3.84 GB usable ) System TYPE : 64 - bit Operating System.

6 răspunsuri:
| SilviaDulcik a răspuns:

Laptop-ul este mult prea slab pentru un ENB.

| DanyXx200 explică (pentru SilviaDulcik):

Deci nu merge nu? O sa am lag mare?

| SilviaDulcik a răspuns (pentru DanyXx200):

Da, jocul va rula cu puține cadre pe secundă.

| DanyXx200 explică (pentru SilviaDulcik):

Imi poti zice un enb care nu face lag chiar asa de mare pe pc-ul acela? Te rog eu frumos

| SilviaDulcik a răspuns (pentru DanyXx200):

Am folosit mai multe configurații ENB la GTA: SA acum 7-8 ani, doar pentru a le testa. Nu știu care sunt cele mai bune pentru calculatoare slabe.

| DanyXx200 explică (pentru SilviaDulcik):

Imi poti da doar unu care stii, tu ca nu face asa lag si e un enb normal te rog!