| DanyXx200 a întrebat:

Imi puteti zice daca enb-ul lui robert overhaule finale face lag pe samp. Processor : Inter(R) Core(TM)2 Duo CPU T6400 2.00Ghz 2.00 GHz Model: VAIO COMPUTER, Installed memory ram : 4.00 GB (3.84 GB usable ) System TYPE : 64 - bit Operating System.

1 răspuns:
| georgeenglezu2016 a răspuns:

Trebuia sa instalezi windows 32 bit fiindca nu ai memoria la ram mai multa, in cazul in care ai memorie ram de 8, 16, 32 gb atunci sa instalezi windows pe 64 bit, lag-ul o sa aiba normal