| Angelsergiuboy a întrebat:

Daca joaca careva Urban Rivals

imi poate zice cum folosesc Rezerva de EXPERIENTZA sa-mi explice

ca habar n-am cum so folosesc

ca imi apare sub carti sa dau o anumita Experientza sa imi evolueze dau acolo si nimic daca stie careva sa-mi explice

FUNDA + VOT!

1 răspuns:
| WimziMihai98 a răspuns:

Pai e simplu, cand ai carti care sunt la nivelul unu, adica la o stea, sub ele scrie Adauga:. si iti adauga la carti cata experienta ai tu in rezerva.Intelegi? Dar trebuie mai intai sa faci o lupta, iar apoi dai jos dreapta dupa ce ai terminat lupta pe ''EXPERIENTA'' si gasesti acolo ce ti-am explicat mai sus.Bafta! Funda?